Онлайн кредит від E-groshi

Онлайн кредит від E-groshi
Умови отримання кредиту E-groshi:
СтавкаТермінСума
Перша позика1.5% у деньвід 2 до 30 днів20 000 грн
Повторна позика:2.5% у деньвід 2 до 30 днів20 000 грн

Фінансові негаразди змінюють звичний спосіб життя людини, змушують відмовитися від багатьох речей і стають справжньою проблемою. Неприємна ситуація вирішується швидко та легко з матеріальною підтримкою, яку можна знайти у послугах МФО. Навіть якщо потрібно якось дожити до зарплати, а грошей майже зовсім не залишилося, необов'язково скорочувати свої витрати, переходити на дешеві та не якісні продукти харчування. Не треба відмовляти собі в маленьких радощах, без яких життя стає нудним і прісним. Якщо звільнили з роботи, а вже було розпочато ремонт чи сімейний відпочинок, не варто впадати в депресію.

На сьогодні справжньою «паличкою-виручалочкою» для багатьох звичайних українців стає мікрокредитування. Позика на порівняно невелику суму та короткий термін видається МФО E-groshi без будь-яких нездійсненних вимог та пакету зайвих документів. Мікрофінансова організація діє прозоро та чесно, згідно з правилами компанії та законодавством країни. І кожен, хто відчуває тимчасову потребу в грошах, може отримати позику швидко на комфортних умовах.

Хто може отримати мікрокредит у Е-Гроші?

Хто може отримати мікрокредит в Е-Гроші?

Основна вимога до потенційного позичальника це вік: 18-60 років. Також позичальник повинен мати українське громадянство, бути прописаним на території країни. З документів потрібен паспорт чи картка ID, ідентифікаційний податковий код. Оскільки кошти перераховуються на картку, клієнт МФО «Е-Гроші» має мати активну банківську картку, видану на його ім'я. Для дистанційного оформлення знадобиться робочий пристрій, інтернет та мобільний телефон. Серйозних вимог до працевлаштування немає, тому клієнтами мікрофінансової компанії стають:

 • Особи, які працюють офіційно;
 • З неофіційним працевлаштуванням;
 • Безробітні;
 • приватні підприємці;
 • Студенти;
 • Пенсіонери;
 • Військовослужбовці;
 • Мами в декреті та домогосподарки.

При подачі заявки позичальнику не потрібно вказувати, скільки грошей він заробляє щомісяця, яке у нього джерело та розмір доходу, чи є поручителі і що він може пред'явити заставу. Споживачі з недостатньо позитивною кредитною історією також можуть оформити кредит, і будуть мати всі шанси на позитивну відповідь.

Характеристики мікропозики

Частота запитів до МФО значно перевищує звернення до банків, що свідчить про популярність мікрокредитування. І попит на послуги мікрофінансової організації продовжує зростати. Пояснюється така популярність перевагами мікропозик.

 • Цілодобовий доступ до сервісу, що означає можливість отримання позички у будь-який час. Ви можете зайти на сайт будь-коли, і оформити кредит.
 • Дистанційний формат зручний сам по собі, оскільки вся процедура здійснюється в комфортній домашній обстановці. Не потрібно відвідувати офіс фінансової компанії, спілкуватися з її співробітником, витрачати час.
 • Оформлення відбувається швидко та просто. Усього кілька нескладних дій відокремлює позичальника від отримання кредитних коштів.
 • Миттєвий розгляд заявки в автоматичному режимі. Це означає жодних очікувань та дзвінків.
 • Знадобляться лише основні документи: паспорт та ІПН. Жодних довідок, підтверджень кредитоспроможності не треба.
 • Відсоток відмови вкрай низький завдяки мінімальним вимогам до позичальника.
 • Розмір мікропозики – до 15 тисяч гривень. Термін кредиту – до 30 днів. Розмір комісії залежить від суми кредиту.

Чому вигідно взяти кредит у МФО «Е-Гроші»?

Для нових користувачів компанія підготувала найвигідніші умови кредитування. Гроші видаються під 0,01%. Це майже безвідсоткова позика, при якій сума необхідного повернення не набагато перевищує розмір кредиту. Тому нові клієнти МФО можуть без ризику для себе зайняти необхідну суму коштів. При повторному обігу процентна ставка становитиме 1,9%.

Як оформити мікрокредит?

Щоб зробити заявку на отримання позички, потрібно спочатку зареєструватися в системі, створити на сайті МФО аккаунт E-groshi. Процес оформлення відбувається за спрощеним алгоритмом.

 1. Для реєстрації вкажіть паспортні дані, ПІБ, податковий код. Також потрібно придумати логін та пароль за допомогою яких надалі здійснюватиметься вхід до особистого кабінету.
 2. Перед надсиланням заявки оберете суму та термін кредиту на електронному калькуляторі.
 3. Заповніть анкету, вказавши потрібну інформацію. Вписуйте дані актуальні та достовірні, намагайтеся уникати помилок, через які система може відмовити у кредитуванні.
 4. Додайте контактні дані, на зразок номера телефону та е-мейлу.
 5. Надішліть заявку.
 6. Введіть у потрібне поле код, який прийде на телефон.
 7. Прив'яжіть банківську картку та пройдіть верифікацію. При цьому з картки будуть списані кошти у розмірі однієї гривні.
 8. Після отримання згоди на видачу позички підпишіть кредитний договір в електронному вигляді.
 9. Отримайте гроші, які надійдуть на картку.