Онлайн позики на карту

Підібрано 16 пропозиції
CreditPlus
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
SlonCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 27 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Money4you
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 3 до 80 днів
StarFin
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 3 до 100 днів
Credit7
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
SelfieCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
E-groshi
Ставка, в деньвід 1.5%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 2 до 30 днів
AvansCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
Швидко Гроші
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 3 до 140 днів
CreditKasa
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 365 днів
Твоя Позика
Ставка, в деньвід 1.145%
Сумадо 7 000 грн
Строквід 1 до 169 днів
Moneyveo
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 38 998 грн
Строквід 1 до 1825 днів
MyCredit
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 18 000 грн
Строквід 2 до 64 днів
Tengo
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 331 до 360 днів
FinBar
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 5 до 120 днів
Pango
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
Популярні онлайн позики
Money4you

від 0.1%

від 500 до 25 000 грн

від 3 до 80 днів

SlonCredit

від 0.01%

від 600 до 27 000 грн

від 345 до 365 днів

Credit7

від 0.1%

від 500 до 30 000 грн

від 345 до 365 днів

CreditKasa

від 0.01%

від 1 000 до 20 000 грн

від 1 до 365 днів

Використання фінансових інструментів у звичайному житті середньостатистичного українця стало справою звичною та необхідною. Фінансову підтримку пропонують різні компанії, що кредитують населення за спрощеною програмою, а саме –  видаючи позику на карту. Відсутність достатньої проінформованості у питаннях кредитування викликає утруднення у багатьох людей у плані вибору організації. Адже кожному, хто має намір оформити грошову позику, хочеться отримати кредит на картку без відмови та на вигідних умовах.

Наш портал надає інформацію про діючі мікрофінансові організації та їх пропозиції. Ми допоможемо вам розібратися, що таке позика онлайн, як правильно її оформляти і на що звертати увагу. Мікрокредит беруть, коли потрібна не надто велика сума і на короткий термін. Звертатися до банку або до друзів та родичів не завжди доцільно, особливо якщо гроші знадобилися терміново.

Онлайн позика на карту

Застосування сучасних технологій фінансовим ринком дозволило скоротити і спростити процес подання кредитних заявок і видачу позикових коштів. Можна забути про довге очікування та збирання пакета документів, як це відбувається при банківському кредитуванні, і не витрачати час та нерви, звертаючись до МФО для онлайн позик. Це один із видів швидкого кредиту, який оформляється дистанційно. Видається такий кредит онлайн 24/7. Завдяки цілодобовій доступності сервісів, взяти позику можна у будь-який час, хоч рано вранці чи вночі, та незалежно від дня тижня.

 

При такому форматі оформлення, людині не потрібно бути у відділенні фінансової установи, щоб отримати позику на карту онлайн. І при кредитуванні немає значення місцезнаходження потенційного позичальника. Заявки обробляються автоматичною системою, що займає лише кілька хвилин. Мікропозика на карту, це популярний і зручний спосіб у найкоротші терміни розібратися з фінансовою проблемою, стабілізувати матеріальне становище.

Хто може взяти позику на карту?

Одна з переваг віддаленого кредитування, це відсутність суворих вимог до позичальника. Не важливим є соціальний статус і рівень доходу. Клієнтами МФО є люди різного ступеня зайнятості. Позику онлайн схвалюють не лише тим, хто офіційно працевлаштований, а й особам без постійної роботи, тимчасово безробітним, фрілансерам, домогосподаркам та матерям у декреті, пенсіонерам та студентам. Видається кредит безробітним за звичайних умов.

 • Середня сума: від 100 до 10 тисяч гривень.
 • Середній період кредитування: 15-20 днів.
 • Ставка за кредитом за день використання кредитних грошей: від 0%.

Гроші в позику на картку можна отримати за такими вимогами:

 • Вік: від 18 років. Кожна МФО має свої обмеження за віком. Але головне для того, щоб фінансова компанія дала гроші у борг, це повноліття.
 • Взяти онлайн позику можуть лише громадяни України, які перебувають на території країни. Підтверджується громадянство та прописка наданням паспортних даних. Також із документів для позики грошей онлайн може знадобитися ІПН.
 • Позичальник не повинен мати відкритого кредиту або непогашеної заборгованості у тій мікрофінансовій організації, куди подає заявку. При цьому видається кредит із поганою кредитною історією, якщо позичальник був раніше клієнтом банку чи іншої компанії.

Щоб отримати позику на картку, у позичальника має бути банківський рахунок. Обов'язковою є наявність картки, що належить позичальнику. Вона може бути будь-якого типу, але видана банком України, та з актуальним терміном дії.

Як оформити позику онлайн?

Кредитування у віддаленому режимі дозволяє, не виходячи з дому, отримати необхідну суму. Для онлайн оформлення потрібно підготувати документи, переконатися у наявності безперебійного Інтернету. Взяти онлайн позику на карту можна з будь-якого робочого пристрою, підключеного до мережі. Комп'ютер або мобільний телефон – не має значення. Процес оформлення залишається незмінним.

 • Скористатися нашим сервісом, що дозволить порівняти позиції та умови МФО та вибрати найбільш вигідну пропозицію. Усі кредитори перевірені, які діють легально. Підібрати відповідні умови позики на картку допоможе використання системи пошуку, в якій клієнт вказує потрібні параметри.
 • Позичальник переходить на сайт вибраного МФО, натиснувши відповідну кнопку. Можна надіслати запит одразу до кількох організацій, заповнивши один раз форму.
 • На офіційному сайті кредитного сервісу потрібно зареєструватися, вказавши номер телефону або адресу електронної пошти, придумати пароль. -Перш ніж взяти позику на карту онлайн, використовується електронний калькулятор, щоб розрахувати кредит з урахуванням процентної ставки, і дату погашення.
 • Подати заявку на кредит, заповнивши анкету. У форму зазвичай вписуються персональні дані та додаткова інформація. Також прикріплюється фото паспорта та прив'язується до особистого кабінету банківський рахунок, куди будуть зараховані гроші на картку позик.
 • Заповнена заявка надсилається на розгляд, що може зайняти в середньому 10 хвилин під час первинного звернення. При повторних оформленнях у конкретному МФО термін обробки скорочується.
 • При позитивному рішенні позичальнику буде повідомлено, що онлайн заявку на позику схвалено. Йому потрібно буде підписати кредитну угоду в електронному вигляді.
 • Гроші в тій сумі, яка прописана в договорі, миттєво надійдуть на картку.

Портал EcoFin пропонує надійні МФО з їх лояльними програмами та стандартними вимогами. Користувачам сервісу, які збираються отримати гроші позику на картку, рекомендуємо звернути увагу на низку моментів.

 • Максимально можлива сума і на який період вона дається.
 • Відсоткова ставка.
 • Які додаткові умови пропонує компанія: пролонгація, реструктуризація, акції, бонуси для постійних позичальників.

Вибрати найбільш прийнятні умови, подати запит та оперативно оформити позику на карту не викличе жодних складнощів. Це доступна для всіх фінансова допомога, яку можна скористатися в будь-який час.