Мікрокредит та мікропозика онлайн на карту

Підібрано 12 пропозиції
Money4you
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 3 до 80 днів
Швидко Гроші
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 3 до 140 днів
Moneyveo
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 38 998 грн
Строквід 1 до 1825 днів
E-groshi
Ставка, в деньвід 1.5%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 2 до 30 днів
CreditPlus
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
CreditKasa
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 365 днів
Finsfera
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 14 000 грн
Строквід 3 до 360 днів
Miloan
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
SlonCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 27 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Твоя Позика
Ставка, в деньвід 1.145%
Сумадо 7 000 грн
Строквід 1 до 169 днів
AvansCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
LoviLave
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 10 000 грн
Строквід 1 до 90 днів
Популярні онлайн позики
Money4you

від 0.1%

від 500 до 25 000 грн

від 3 до 80 днів

SlonCredit

від 0.01%

від 600 до 27 000 грн

від 345 до 365 днів

Credit7

від 0.1%

від 500 до 30 000 грн

від 345 до 365 днів

CreditKasa

від 0.01%

від 1 000 до 20 000 грн

від 1 до 365 днів

Для сучасного цивілізованого суспільства стало звичним робити оплату за товари або послуги банківською картою. Такі платежі є більш комфортними, ніж розрахунок готівкою. До того ж сьогодні основна частина грошових надходжень зараховується на картку, зокрема мікропозику онлайн. Цілодобову доступність фінансової підтримки МФО забезпечує дистанційний формат кредитування. Це тип грошової позики, яка поширена в усьому світі. І українці вже встигли оцінити зручність, надійність та безпеку позики, коли надходять гроші у борг на карту.

Швидкий кредит доступний будь-якій людині, за умови її повноліття. Віддалений спосіб оформлення забезпечує безпеку клієнтів МФО, захист конфіденційної інформації, що важливо для тих позичальників, які вважають за краще не поширюватися на свої фінансові проблеми. Отримуючи мікропозику на карту, споживач не ризикує своєю репутацією, оскільки може зберігати в таємниці взаємодію Космосу з кредитно-фінансовими організаціями.

Як працює мікрокредит?

Портал EcoFin призначений для того, щоб інформувати населення України про зміни, що відбуваються на фінансовому ринку, і про найбільш вигідні пропозиції від МФО. Ми розміщуємо список лише перевірених кредитних сервісів, які видають онлайн позику на карту на прозорих умовах, без прихованих комісій та платежів. Ми перевіряємо їх на наявність документів та ліцензії.

Мікрокредити онлайн на карту за багатьма критеріями відрізняються від банківської позики. Відмінність насамперед у тому, що розмір мікрокредиту та період його використання менший ніж пропонують банківські установи. Але й віддавати доведеться менше, тим більше якщо вибрати зі списку EcoFin компанію, де діє акція - мінімальний або навіть нульовий відсоток за ставкою.

Де можна взяти мікропозику онлайн?

Позичальник вибирає зі списку компанію з найбільш підходящими для себе умовами мікрокредиту на картку. Говорячи про умови, мають на увазі відповідність вимогам кредитора до позичальнику, ліміти кредитної суми та термінів погашення. Також можна враховувати додаткові послуги, на зразок програми лояльності, системи пролонгації, можливості дострокового погашення.

Короткостроковий кредит беруть для незначних покупок, лікування, відпочинку або до зарплати. Неважливо, на які цілі будуть витрачені кредитні мікропозики, якщо їх можна взяти будь-коли, без дзвінків, перевірок, застави та поручителів. Це фінансовий продукт, який завжди під рукою. Адже щоб отримати кредит онлайн 24/7, не потрібно навіть виходити з дому, а достатньо зайти на сайт EcoFin, вибрати МФО, перейти на її сторінку і слідуючи підказкам, оформити мікропозику.

Мікропозика на карту

Як отримати мікропозику онлайн на карту?

Взяти швидкий кредит до зарплати можна за наявності документів, що засвідчують особу та підтверджують платоспроможність. Вимоги всіх МФО щодо надання документів майже однакові. Це паспорт громадянина України з пропискою на території країни та індивідуальний податковий номер. Взяти мікропозику вийде у фізичної особи, яка відповідає віковим вимогам. Найчастіше це 18-70 років. І звичайно для онлайн оформлення потрібен дійсний номер мобільного телефону або електронна адреса, робочий пристрій з підключеною мережею.

Запит на мікрокредити на карту подається на сторінці кредитного сервісу, обраного на порталі EcoFin за конкретними критеріями. Подальша процедура оформлення включає кілька етапів.

  1. Використовуючи кредитний калькулятор, встановити потрібні параметри: розмір позики та її терміни. Програма розрахує суму, яку позичальнику потрібно буде повернути з урахуванням процентної ставки. Також за допомогою калькулятора встановлюється дата, до якої онлайн мікропозика має бути погашена.
  2. Позичальнику, якщо він раніше не був клієнтом МФО, потрібно зареєструватися на сайті компанії. Відкриття особистого кабінету відбувається за номером мобільного телефону або електронною адресою. При повторних зверненнях до цієї фінансової організації наново реєструватися не потрібно.
  3. Щоб оформити мікропозику, заявником заповнюється спеціальна форма, в яку вписуються персональні дані. Також анкета може включати додаткові питання, які допоможуть системі прийняти рішення щодо кредитування.
  4. В особистому кабінеті позичальнику, який бере мікрокредити на картку терміново, необхідно прикріпити скан або фотографію сторінок паспорта, які будуть відзначені. Вводяться реквізити банківського рахунку і прив'язується картка до облікового запису.
  5. Заповнена заявка відправляється на обробку, щоб претендент зміг взяти мікропозику на картку. За лічені хвилини автоматична система розгляне заявку, і на основі інформації ухвалить рішення.
  6. Заявник отримає сповіщення про те, що надійна мікропозика йому була схвалена. Залишиться лише підписати договір в електронному вигляді, та отримати гроші, які моментально надійдуть на вказаний рахунок банківської картки.

Як можна отримати мікропозику без відмови?

Послуги мікрофінансових організацій користуються попитом з багатьох причин, однією з яких є високий відсоток схвалень за кредитами. МФО відмовляють претендентам у поодиноких випадках.

Якщо вас цікавить мікрокредит та як отримати його гарантовано, рекомендуємо дотримуватись певних правил.

Вивчіть кредитні умови і подавайте на позику, якщо вони вам підходять. Також ви маєте відповідати вимогам, встановленим кредитором.

Уважно заповнюйте форму, і перед її відправкою ще раз перегляньте, щоб не було помилок. Надайте лише правдиву та актуальну інформацію.

Оформити мікрокредит без відмови вийде за наявності активної банківської картки. Картка може бути будь-якого типу, але вона має належати позичальнику.

Відсутність непогашеної заборгованості та незакритих кредитів збільшує ймовірність схвалення мікрокредиту.