Отримати кредит з поганою кредитною історією

Підібрано 12 пропозиції
Moneyveo
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 38 998 грн
Строквід 1 до 1825 днів
Money4you
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 3 до 80 днів
E-groshi
Ставка, в деньвід 1.5%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 2 до 30 днів
Finsfera
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 14 000 грн
Строквід 3 до 360 днів
SlonCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 27 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Credit7
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Pango
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
Dodam
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 1 до 360 днів
FirstCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 53 до 80 днів
Easy Cash
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 6 700 грн
Строквід 1 до 300 днів
Твоя Позика
Ставка, в деньвід 1.145%
Сумадо 7 000 грн
Строквід 1 до 169 днів
LoviLave
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 10 000 грн
Строквід 1 до 90 днів
Популярні онлайн позики
Money4you

від 0.1%

від 500 до 25 000 грн

від 3 до 80 днів

SlonCredit

від 0.01%

від 600 до 27 000 грн

від 345 до 365 днів

Credit7

від 0.1%

від 500 до 30 000 грн

від 345 до 365 днів

CreditKasa

від 0.01%

від 1 000 до 20 000 грн

від 1 до 365 днів

Наше життя сповнене несподіванок, які не завжди бувають приємними. І обставини можуть скластися таким чином, що доводиться позичати гроші у фінансовій установі. Людину кредитують на певний термін, за який вона має вирішити свої фінансові проблеми та знайти можливості для повернення позикових коштів. Але не завжди вдається вчасно сплатити кредит, через що з'являється прострочена заборгованість.

Позичальнику, який не виконав своїх зобов'язань, буде відмовлено у видачі кредиту з поганою кредитною історією. Це в тому випадку, якщо він звернувся до банку. Але якщо банківський кредит йому навряд чи буде схвалено, то онлайн позику на картку залишається доступною. Це популярний у цивілізованих країнах вид кредитування, який набув широкого поширення і в Україні.

Де схвалять кредит із поганою КІ?

Будь-яке звернення до фінансових установ фіксується в Бюро КІ, та впливає на формування кредитної репутації. Її легко заплямувати, не повернувши позикові гроші, допустивши прострочення оплати. Невеликі суми, які повертають із невеликим простроченням і за умови, що це був одиничний випадок, особливо не враховуються. І можна буде взяти кредит із поганою історією у банку, надавши поручителів чи заставу. Але якщо людина часто не погашала позику, регулярно порушувала домовленості з фінансовою установою, вона стає неблагонадійним клієнтом і потрапляє до чорного списку.

Кредит із поганою кредитною історією

Єдиним способом зайняти гроші стає швидка позика до зарплати на картку. Онлайн кредитування населення України займаються мікрофінансові організації, які не так ретельно як у банку перевіряють КВ. Тому кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією – це фінансовий продукт, доступний майже будь-якому мешканцю країни. Незалежно від того, де позичальник знаходиться: у Києві, іншому місті чи невеликому населеному пункті, він зможе взяти кредит без відмови у відповідності до встановлених критеріїв.

  • Позичальник обов'язково має бути повнолітнім, тобто здатним брати він фінансові зобов'язання. Клієнтами МФО, яким видають позику з поганою історією, є люди віку від 18 до 70 років. Деякі компанії співпрацюють з особами, які досягли 75 років.
  • Користувач кредитного сервісу повинен мати паспорт громадянина України та ІПН. Жодні інші документи, у тому числі довідки про доходи, або витяги з банків, не потрібні.
  • Наявність банківського рахунку, щоб мати можливість отримати кредит на картку миттєво з поганою кредитною історією.

Процедура віддаленого кредитування спрощена і виконується за кілька хвилин. Але для неї потрібно мати хороший Інтернет, мобільний телефон або інший пристрій з виходом у мережу.

Що враховується при оформленні мікропозики з поганою історією

Онлайн кредит без дзвінків, перевірок, поручителів та застави характеризується лояльними умовами. Позичальнику не доводиться спілкуватися з фахівцем, пояснювати свою ситуацію, розповідати, на які цілі він збирається витратити кредит онлайн за 5 хвилин. Клієнти МФО не витрачають час на дорогу для відвідування фінансової установи, на очікування рішення щодо кредиту. Це лише небагато переваг, які дає звернення до мікрофінансових компаній, як і відсутність формальностей, миттєва обробка заявки, цілодобова доступність. Але головний плюс для багатьох, це можливість взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Онлайн кредит з поганою кредитною історією

Для МФО такий чинник, як КІ не є значущим при формуванні рішення. Позичальники можуть покращити кредитну репутацію, взявши швидку позику та повернувши її до зазначеного у договорі терміну. Заявки розглядаються на стандартних умовах. Можливо, не вийде взяти позику з поганою кредитною історією на велику суму. Але у видачі кредиту невеликого розміру МФО не відмовлять. Щоб отримати гарантоване схвалення, слід зазначити кілька правил.

  • Заповнюючи будь-яку графу заявки, уважно вносьте інформацію. Автоматична система, яка обробляє анкети, не пропускає помилок та відомостей, що втратили свою актуальність. У кредиті онлайн із поганою історією буде відмовлено, якщо система виявить неточності.
  • Не оформлюйте позику у тій фінансовій компанії, де маєте непогашену заборгованість або великі прострочення оплати. Вибирайте МФО, для якої ви будете новим клієнтом. Тим більше для першого разу багато організацій не просто дають кредит на картку з поганою кредитною історією, а пропонують вигідні умови, на кшталт зниженої процентної ставки.
  • При заповненні кредитної форми вказуйте реквізити банківської картки, власником якої ви є. Картка може бути від будь-якого банку України. Вона має бути чинною, і з позитивним балансом, щоб система провела верифікацію для безпечного онлайн кредиту з поганою історією.

Як покращити кредитну історію?

Простота отримання мікропозики означає, що позичальник може нехтувати взятими зобов'язаннями, і погашати кредит.

Беріть таку суму, яку зможете повернути у встановлений термін. Тим більше розмір кредиту на картку з поганою КВ не фіксований, і його можна вибирати, як і МФО. А з усіма актуальними пропозиціями фінустанов ви зможете ознайомитись на сайті EcoFin, та вибрати найбільш підходящий варіант.

Вибирайте компанію за програмою лояльності, що дозволить оформити кредит із поганою кредитною історією на вигідних умовах. Оцінюйте свої можливості, щоб повернути позикові гроші до дати, зазначеної в договорі.

Пам'ятайте, що своєчасно повернувши позику на карту з поганою історією, ви покращуєте бали своєї КІ. І наступного разу вже зможете розраховувати на збільшену суму кредиту.

Погашайте кредит зручними для вас способами, частинами або повною сумою. МФО пропонують кілька способів внесення платежів за кредитом.

Якщо отриману позику онлайн із поганою кредитною історією не вдається повернути своєчасно, зверніться до кредитора. Компанії зазвичай йдуть назустріч клієнтам і продовжують термін дії кредиту згідно з умовами пролонгації.