Отримати цілодобовий кредит

Підібрано 8 пропозиції
AvansCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
E-groshi
Ставка, в деньвід 1.5%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 2 до 30 днів
Moneyveo
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 38 998 грн
Строквід 1 до 1825 днів
Navse
Ставка, в деньвід 1.2%
Сумадо 50 000 грн
Строквід 1 до 300 днів
SelfieCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
FirstCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 53 до 80 днів
Твоя Позика
Ставка, в деньвід 1.145%
Сумадо 7 000 грн
Строквід 1 до 169 днів
CreditPlus
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Популярні онлайн позики
Money4you

від 0.1%

від 500 до 25 000 грн

від 3 до 80 днів

SlonCredit

від 0.01%

від 600 до 27 000 грн

від 345 до 365 днів

Credit7

від 0.1%

від 500 до 30 000 грн

від 345 до 365 днів

CreditKasa

від 0.01%

від 1 000 до 20 000 грн

від 1 до 365 днів

Серед способів кредитування найбільш зручним та прийнятним є онлайн позика. Спрощений, дистанційний формат дає можливість виправити фінансове становище, отримавши кредит онлайн на карту 24/7. Це єдиний доступний варіант, який дозволяє в будь-який час дня та ночі зайняти гроші. Без перевірок, поручителів та застави видається кредит без відмови на картку. Від позичальника вимагається мінімальний пакет документів, підключений до Інтернету, робочий пристрій, у тому числі мобільний телефон, та банківська карта. Запит на позику розглядається дуже швидко, і заявник одразу отримує гроші, якими може розпоряджатися на свій розсуд.

Цілодобовий кредит на картку

Умови кредиту 24/7

  • Вік позичальника: від 18 років.
  • Документи: паспорт громадянина України, ІПН.
  • Розмір доходу, соціальний статус та зайнятість: не мають значення. Позика схвалюється навіть тим клієнтам, які на момент оформлення є безробітними або працюють неофіційно. А це можуть бути студенти, пенсіонери, домогосподарки, фрілансери, підприємці.
  • Спосіб виплати кредиту онлайн 24/7: на картку будь-якого банку України. Картка може бути пластиковою або віртуальною, дебітною або кредитною, але обов'язково належить позичальнику і з чинним терміном.

Кредитування мікрофінансовими компаніями відбувається за однакових умов. Відмінності можуть бути у допустимому розмірі, термінах позики, наявності додаткових послуг, програм лояльності та акцій для тих, хто бере кредит 24/7 без відмови.

Сума позики: варіюється від 100 гривень до 20 тисяч.

Строки погашення: від 15 днів до року.

Процентна ставка, що нараховується протягом дня використання кредитних коштів: від 0,001%.

Людям, які хочуть взяти швидку онлайн позику на картку на вигідних умовах, пропонуємо скористатися інформацією, розміщеною на порталі EcoFin. У нас представлений список актуальних пропозицій від найбільш затребуваних МФО з лояльними умовами, ознайомитись з якими можна на сторінках сайту. Користувач може порівняти пропозиції, підібрати найоптимальніший кредит 24/7 на карту, використовуючи систему фільтрів.

EcoFin не займається кредитуванням і не бере участі у формуванні кредитного договору. Клієнт сам обирає організацію, вивчає її умови, заповнює кредитну заявку та підписує угоду.

Особливості оформлення цілодобового кредиту на картку

Кожна компанія пред'являє свої вимоги, які сходяться на більшості пунктів.

  • Українське громадянство, прописка та фактичне проживання на території країни.
  • Клієнтом МФО можуть бути лише особи, які досягли повнолітнього віку.
  • Позичальник може підтвердити свою особу та платоспроможність фото або сканом паспорта та податкового номера.
  • Кредит цілодобово видається на банківську картку. Позичальник має бути її власником. Карта має бути активною, з позитивним балансом, щоб система змогла провести її верифікацію.
  • У претендента немає відкритих кредитів до МФО, куди він подає заявку. Немає прострочених заборгованостей інших фінансових установах.

Мікрокредит онлайн цілодобово можуть отримати люди з поганою кредитною історією. МФО переважно не вимагають від потенційного позичальника офіційного працевлаштування та довідки про доходи. Але у заявці потрібно буде вказати середній щомісячний дохід. Щоб оформити кредит онлайн цілодобово без відмови, зазначений дохід має перевищувати суму позики. Також при заповненні форми слід уважно вписувати достовірну та актуальну інформацію. Якщо відповідати вимогам кредитора та правильно заповнювати заявку, мікропозику з максимальною ймовірністю буде схвалено.

Які переваги онлайн кредиту 24/7?

Багато людей живуть від зарплати до зарплати, не маючи змоги відкладати гроші на непередбачені витрати. І коли такі незаплановані витрати трапляються, бюджет втрачає значну частину і грошей не вистачає на побутові потреби. Тому кредит онлайн цілодобово стає справжнім порятунком. Те саме стосується і ситуацій, коли гроші потрібні на важливу покупку чи лікування. У банку доводиться довго чекати і відсоток схвалення заявок дуже низький. А цілодобовий онлайн кредит на карту без поручителів та застави залишається безвідмовним фінансовим інструментом, який завжди виручить у скрутну хвилину. Його переваги легко оцінити і зробити вибір на користь кредиту 24/7 онлайн.

Швидкість оформлення. Усього кілька хвилин очікування і позичальник отримує заявлену суму, яку може витрачати на будь-які цілі. Оперативність кредитування досягається за рахунок автоматичної системи, яка швидко обробляє заявку та дає позитивні відповіді на мікрокредити цілодобово.

Зручність. Споживачеві не потрібно нікуди їхати, відвідувати офіс компанії, чекати у черзі на прийом до фахівця. Не виходячи з дому, перебуваючи у комфортних для себе умовах, можна спокійно подати заявку та отримати кредит онлайн на картку цілодобово. А з сайтом EcoFin зручно ще й підбирати мікрофінансову організацію, орієнтуючись на свої потреби, вигоду умов та вимоги кредитора.

Мінімум документів. Платоспроможність клієнта не визначається за довідками про доходи, тому її не треба доводити документально. Для кредиту онлайн 24 достатньо паспорта та ІПН.

Гнучкі умови та програма лояльності. Позичальник обирає ту суму, в якій бачить потребу. Також він може обирати період, за який знайде можливість сплатити заборгованість.

Способи погашення

Виплачується онлайн позику так само просто, як і оформлявся. Можна погашати кредит на картку цілодобово частинами або повною сумою, закриваючи його до дати, зазначеної в договорі. МФО пропонують кілька способів повернення кредиту.

На сайті кредитного сервісу через особистий кабінет. Вносити реквізити одержувача не потрібно. Достатньо вказати суму переказу.

У касі будь-якого банку. При переказі банком стягується комісія.

Закрити онлайн кредит цілодобово можна через термінал самообслуговування.