Кредит онлайн на карту в Україні

Підібрано 14 пропозиції
Money4you
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 3 до 80 днів
Швидко Гроші
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 3 до 140 днів
E-groshi
Ставка, в деньвід 1.5%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 2 до 30 днів
SelfieCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
CreditKasa
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 365 днів
SlonCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 27 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
Credit7
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 345 до 365 днів
AvansCredit
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
StarFin
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 3 до 100 днів
LoviLave
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 10 000 грн
Строквід 1 до 90 днів
Dodam
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 30 000 грн
Строквід 1 до 360 днів
Money4you
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 3 до 80 днів
Pango
Ставка, в деньвід 0.1%
Сумадо 20 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
Miloan
Ставка, в деньвід 0.01%
Сумадо 25 000 грн
Строквід 1 до 120 днів
Популярні онлайн позики
Money4you

від 0.1%

від 500 до 25 000 грн

від 3 до 80 днів

SlonCredit

від 0.01%

від 600 до 27 000 грн

від 345 до 365 днів

Credit7

від 0.1%

від 500 до 30 000 грн

від 345 до 365 днів

CreditKasa

від 0.01%

від 1 000 до 20 000 грн

від 1 до 365 днів

Багатьом знайома ситуація, коли гроші потрібні терміново, а зайняти їх нема в кого, і до зарплати ще далеко. У такому становищі може бути кожен, особливо якщо були незаплановані витрати. Проблема, що виникла, легко і швидко вирішується, варто тільки скористатися послугами мікрофінансових компаній, які пропонують взяти кредит онлайн. Поряд із банківськими установами, МФО є основними кредиторами для звичайних споживачів. Але між ними є й принципові відмінності, особливо якщо йдеться про умови та способи кредитування. Позичальнику вигідніше звертатися за фінансовою підтримкою до МФО, якщо для вирішення питання йому досить невеликої суми і на короткий термін. Тобто, якщо труднощі з фінансами – це тимчасове явище, то найбільш доречним варіантом буде взяти онлайн кредит на картку. Отримати кредит можна, перетворюючи в будь-якому великому місті або невеликому населеному пункті України, завдяки дистанційному формату оформлення.

Кредит онлайн на картку

Що таке кредит онлайн, та його особливості?

Це вид кредиту, що оформляється через Інтернет, без особистої присутності позичальника. Такий спосіб кредитування стає все популярнішим і може братися на різні цілі. Його затребуваність пояснюється зручністю оформлення та високою оперативністю обробки запиту. Людина, яка подала заявку на мікропозику, отримує відповідь вже через 10-15 хвилин. І йому не доведеться чекати як при оформленні грошової позички у банку, кілька днів, доки буде перевірено інформацію. За такого формату кредитування позичальнику переказують гроші на його банківську картку. Кредит онлайн на картку видається в день подання заяви. Швидкість – ще одна характерна особливість мікропозики та її відмінність від банківського кредитування. Інша відмінність становлять параметри кредиту. МФО позичають суми менше ніж у банку, та не на тривалий період. Оформлення онлайн кредиту доцільно у таких випадках:

 • Зайняти гроші до зарплати на поточні витрати, навіщо вистачить кілька тисяч.
 • Потрібні кошти на лікування чи операцію.
 • Терміново необхідно сплатити за комунальні послуги.
 • Поломка побутової техніки чи телефону, а суми на ремонт чи купівлю нового девайса не вистачає.
 • Запросили на свято, і потрібен гарний подарунок.

Умови онлайн кредитування на картку

У кожній мікрофінансовій організації діють свої правила, згідно з якими можна брати гроші у борг. Але є умови, загальні всім МФО.

 • Позичальником може стати лише повнолітній громадянин України.
 • Для оформлення необхідно надати документи: паспорт та податковий код.
 • Сума кредиту – від 500 гривень до 30 тисяч.
 • Середній термін користування позиковими коштами – 20 днів.
 • Процентна ставка нараховується за кожен день і становить 0,01%.
 • Додаткові вимоги: для кредиту онлайн швидко не потрібна довідка про доходи, поручителі та заставу. Чи не грає ролі кредитна історія, і соціальна зайнятість позичальника. Такі фактори, як офіційне працевлаштування або його відсутність, наявність заборгованостей у минулому та прострочок за кредитом, не є основними критеріями для вирішення видачі мікропозики.

Де можна взяти онлайн кредит в Україні?

Різні МФО займаються кредитуванням фізичних осіб, пропонуючи свої послуги. Позичальники можуть вибирати пропозиції за допомогою сервісу EcoFin. За допомогою списку надійних мікрофінансових компаній, розміщених на сайті нашого сервісу, можна вивчати найгідніші пропозиції. При цьому ми рекомендуємо орієнтуватися при онлайн оформленні кредиту на такі параметри: максимальна сума, строки погашення, розмір ставки та комісії, наявність акцій, чи передбачена можливість пролонгації, які штрафи накладаються за прострочення оплати. У деяких МФО для нових клієнтів діють вигідні пропозиції щодо зниженої процентної ставки.

Плюси та мінуси онлайн кредиту

Як будь-який процес, пов'язаний з грошима та зобов'язальними відносинами, мікропозика має як позитивні, так і негативні сторони.

Переваги

МФО не прив'язані до офісу, тому не мають графіку роботи, і надають фінансові послуги цілодобово. Позичальник може в будь-який час, хоч рано-вранці, пізно ввечері або вночі, у вихідні дні або на свята подати запит на гроші в кредит онлайн, і його заявку буде розглянуто, а суму переведено на картку.

Позичальнику не треба з'являтися у відділенні МФО, щоб написати заявку чи поставити підпис. Усі етапи кредитування відбуваються у віддаленому режимі. Це дозволяє людині не контактувати з іншими людьми, зберегти свої дії в таємниці. Вся конфіденційна інформація, яку він надає під час оформлення кредиту онлайн на картку, не поширюється на третіх осіб.

Гнучкі та лояльні умови, які бувають тільки при отриманні мікропозики, та відсутні у банківських організаціях. Від позичальника не вимагається довідка про доходи та інші документи, які потрібно довго збирати. Не потрібно пред'являти надійного поручителя або залишати заставу. Взяти кредит на картку можуть люди, які не мають офіційної роботи, а це: пенсіонери, студенти, фрілансери, домогосподарки. Громадянам будь-якої зайнятості та соціального статусу доступний мікрокредит. І кредитна історія, навіть якщо вона негативна, не впливає на рішення схвалення заявки на позику грошей.

Можна отримати гроші на карту онлайн у невеликій сумі, наприклад 500 чи 1000 гривень. І це дуже зручно для позичальника, якому достатньо незначної суми, щоб розібратися з фінансовою проблемою. У банку кредити таких розмірів не видають. Мінімум часу йде на обробку заявки та ухвалення рішення, чим займаються не звичайні співробітники мікрофінансової компанії, а спеціальна програма.

Недоліки

У МФО можна оформити кредит онлайн із невеликим лімітом. З одного боку, це добре, тому що виключає необхідність брати велику суму, а з іншого не дуже, для тих, кому для покриття витрат потрібні значні фінансові кошти. Але ліміт можна збільшити, якщо повторно звернутися до кредитора за позикою.

Високі відсоткові ставки, які є вимушеним заходом, щоб покрити ризики неповерненого боргу. Втім, для нових клієнтів багато компаній пропонують безвідсотковий перший кредит на пільговий період.

Як отримати кредит онлайн

Оформлення позики по інтернету це проста і зрозуміла процедура, яка не вимагає від позичальника бездоганної фінансової грамотності. Для отримання кредиту онлайн на картку не потрібні специфічні знання та володіння особливими навичками. Користувач нашого ресурсу з підбору МФО вибирає потрібний варіант і переходить за посиланням. Потрапивши на сайт вибраної мікрофінансової організації, позичальник реєструється за номером мобільного телефону, а потім заповнює заявку. Форма кредиту на картку складається з кількох пунктів, кожен із яких потрібно уважно заповнювати.

Ця персональна інформація підкріплюється документами, цифрові копії яких слід прикріпити до анкети. Також заявник вносить реквізити банківської картки та прив'язує її до особистого кабінету. З метою безпеки система проведе верифікацію банківської картки, щоб переконатися у її приналежності позичальнику. Після оперативного розгляду запиту та схвалення кредиту заявлена ​​сума надійде на картку клієнта МФО.

Отриманий онлайн кредит на картку можна повертати частинами або усією сумою, що залежить від графіка платежів, з яким можна ознайомитись перед підписанням угоди або в особистому кабінеті позичальника.